Jelentkezés és felvétel

Beiskolázási programunk

Iskolánkba a jelentkezés a "Jelentkezési lap" kitöltésével és visszaküldésével történik, mely honlapunkról letölthető és irodánkból is elvihető.

Az 1. osztályba készülő gyerekek szüleinek minden év februárjában tartunk szülői tájékoztatót, ahol megismerkedhetnek az iskola szellemiségével, értékrendjével, elvárásaival, követelményeivel.

A beiskolázási program keretében  (március és április hónapban) az iskolánk iránt komolyan érdeklődő családoknak több találkozási, ismerkedési lehetőséget biztosítunk az iskolával és a pedagógusokkal ( nyílt nap, játékos kézműves délután, személyes beszélgetés)

Nyílt napon csak előzetes bejelentkezés alapján lehetséges a részvétel.

Felvételi eljárásunk több részből áll: jelentkezési lap leadása, részvétel a gyerekek számára rendezett játékos foglalkozáson  és "felvételi beszélgetés". A felvételi beszélgetésen szeretnénk megismerkedni a jelentkező kisgyerekkel és szüleivel. Ennek időpontjáról egyénileg küldünk értesítést.

A kitöltött jelentkezési lap leadása történhet  emailen (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát.), személyesen az irodában vagy postán az iskola címére.

Az iskolánkba felvett tanulók szüleinek értesítést küldünk a beiratkozás időpontjáról és módjáról.

Kérjük, hogy a beiratkozáshoz hozzák magukkal a

a gyermek

• születési anyakönyvi kivonatát,
  • lakcímet igazoló kártyáját