Csendes Csodák szavalóverseny

Szombaton délelőtt került megrendezésre a "Csendes csodák" területi versmondó verseny a JFMK-ban. Czepek Hanna 1.osztályos tanulónk az 1-2.osztályos korcsoportban 1. helyezést ért el, Varga Viktória Krisztina 6.osztályos tanulónk szintén 1. helyezett lett, a korcsoportjában. Gratulálunk nekik felkészítőiknek és minden résztvevőnek!

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2019

November 8-án iskolánk számos tanulója részt vett a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján. Az évfolyamonkénti közel 100  versenyző csapat közül  és iskolánk 13 résztvevő csapata közül összesen 7 csapat az első 30 legeredményesebb között szerepelt.

A legjobb helyeken a következő csapatok szerepeltek:

3. osztály: Ábécé csapat (Simon Ilona, Polgár Dávid, Katona Lujza, Szijártó Hunor) 12. hely

5. osztály: Betű csapat (Katona Lotti, Mosolygó Míra, Szabó Lilla, Váczi Lizett) 14. hely

6. osztály:Pápaszemek  csapat (Bodnár Boróka, Horváth-Dömöcsök Emma, Kis Kincső Emese, Simányi Dóra Zsófia) 19.hely

8. osztály: ILLÉKA csapat (Buzási Ilona Zsófia, Kopányi Kata, Komáromi Léna) 26. hely

4. osztály: Szóbolondok csapata ( Schafer Zsófia, Kószó Zita, Görög Bernadett, Molnár Dorina) 28.hely

3 . osztály: Nyelvtanzsenik csapata (Dobai Zsombor, Radnai Csongor, Farsang Lóránt, Tihanyi Domonkos) 29.hely

Gratulálunk nekik és felkészítőiknek: Vinis-Tar Zsuzsannának, Sánta Máriának, Élőné Ütő Blankának és Solti Emesének!

Bolyai Matematika Csapatverseny 2019

Október 11-én lezajlott a Bolyai Matematika Csapatversenyek megyei fordulója, ahol a 3-8. évfolyamosok mérték össze tudásukat, együttműködő képességüket. Iskolánkból több csapat is bejutott az első 10 közé. A legeredményesebbek:

3. hely: a 8. osztály csapata (Komáromi Tamás, Orsó Attila, Szijártó Koppány, Tóth Álmos )

5. hely: a 4. osztály csapata (Gutay Benedek Tamás, Gácsy-Kis Márk, Puskás János, Simon Mátyás)

6. hely: a 8. osztály csapata (Ballay Dorka, Buzási Ilona Zsófia, Pausz Dóra, Szabó Blanka Georgina)

További szép eredményt ért  el a 7. osztály csapata (Nagy Zoltán Vajk, Németh Hunor, Szabadkai Máté) és az 5. osztályosok csapata is (Katona Lotti, Váczi Lizett, Mosolygó Míra Julianna), akik a 10. helyen, és az 15. helyen végeztek.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak: Bodnárné Sárvári Kingának,Benke Ildikónak, Lendvayné Hromoda Ildikónak és Sánta Máriának.

Nagyon büszkék vagyunk rájuk és minden versenyzőnkre, hiszen a legeredményesebbek az évfolyamonkénti több mint 100 versenyző csapat közül érték el ezeket a kiváló eredményeket

Népdalénekes sikerek 2019

Iskolánk számos szépen éneklő tanulója és csoportja jelentkezett az idei népdal versenyekre.

1. Április 29-én a gödi Búzaszem Katolikus Általános Iskola adott otthont a XXV. Dunakanyar Népművészeti Versenynek, ahol iskolánk számos népi énekes csoportja és szólistája nagyon szép eredményt ért el.
1.osztályosaink csoportja ( Karádi Hedvig, Muladi Flóra, Varga-Lelkes Dorottya, Novák Simon, Szabó Zsombor, Váczi Bendegúz) arany, 2.osztály szólistája, Simon Ilka ezüst, 3.osztályosok csoportja ( Horváth- Dömöcsök Anna, Salamon Gréta, Szekeres Ágnes, Simon Mátyás, Puskás János,Simon Ábel) arany, 4.osztályosok szólistája Váczi Lizett kiemelt arany, az 5.osztály szólistája, Varga Viktória arany, 6.osztályosok csoportja (Bodor Bernadett, Simon Borbála, Szabó Nóra, Horváth Lili) dicséretet, a 6., 7.osztályos lányaink a JFMK népi ének műhelyének tagjaiként ( Fekete Ilona, Ballay Dorka, Kopányi Kata, Komáromi Léna) kiemelt arany, szólistaként Ballay Dorka arany, Kárász Hanga ezüst minősítést kapott!

2. Az immár hagyományosan Budaörsön megrendezésre kerülő Virágok Vetélkedése énekversenyen szintén kimagasló teljesítményt nyújtottak a gyerekek. Sokukat felkérték , hogy a gálán szerepeljenek és hatalmas dicséretet kaptak ezúttal is, hogy ilyen szép számban vettek részt a versenyen.

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny 2019

Szép sikereknek örülhetünk ismét a  Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny eredményei ismeretében!
Több évfolyamunkról bejutott egy-két tanulónk a megye első 50 helyezettje közé. A legkiemelkedőbb eredményeink: a 2.osztályból Dobai Zsombor 30. hely, a 3.osztályból Gutay Benedek 22. ,Simon Mátyás 41. hely, az 5.osztályból Mosolygó Miklós 24. hely., a 7. osztályból Orsó Attila 20. helyezést ért el.
Gratulálunk nekik, szüleinek és felkészítő tanáraiknak, tanítóiknak!