Sződligeti népdaléneklési verseny

Április 19-én Sződligeten 27 tanulónk vett részt a Dunakanyar Népművészeti Verseny népdaléneklési kategóriáiban. Énekeseink kiemelkedően szerepeltek: 5 kiemelt arany, 1 arany, 2 ezüst és 1 bronz minősítést hoztak haza! Váczi Lizett, Szabó Zsófia és Ballay Dorka szólóénekükkel nyerték el a kiemelt aranyat, Salamon Gréta arany minősítést kapott szólóének kategóriában. Az 5.osztályos lányok kis- és nagycsoportja is kiemelt aranyat ért el, tagjai: Pántlikás leányok: Balázs-Hegedüs Enikő, Ballay Dorka, Buzási Ilona, Fekete Ilona, Jegyinák Csenge, Kolos Natália, Szabó Blanka, Torma Evelin, Csiripelők: Ballay Dorka, Buzási Ilona, Fekete Ilona, Kopányi Kata. A 2.és a 4.osztályosok nagycsoportjai ezüst minősítést kaptak, tagjai: Kökényfa: Balázs Cecília, Katona Lotti, Kiss Rebeka, Mosolygó Míra, Németh Kinga, Novák Zsuzsanna, Váczi Lizett, Pünkösdi rózsa: Bartók Bodza, Bodor Bernadett, Horváth Lili, Kiss Luca, Pintér Fanni, Puskás Petra, Simon Borbála, Szabó Nóra, Schnetzer Mariann. A Citrusfa kiscsoport, Horváth Lili és Szabó Nóra bronz minősítést kaptak.

Szeretettel és nagy örömmel gratulálunk az énekeseknek és felkészítő tanáraiknak: Bodnárné Sárvári Kingának, Szabó Ágnesnek és Magdó Ildikónak!

sződligetcsop2017

Copyright © 2018 -Czucor Gergely Tagiskola All Rights Reserved.