Gödöllői néptánc és népi ének sikerek

Május 13-án az Örökség Gyermek Népművészeti Egyesület Gödöllői Majális című gyermek és ifjúsági néptánc, népdaléneklés és népzenei találkozóján vettek részt a PMAMI Barackmag néptánccsoportjának tagjaiként 3. és 4. osztályosaink közül 17-en, valamint 3 ötödikesünk, akik erősítették a kisebbeket és népdal kategóriában is indultak, ahol Ballay Dorka és Kopányi Kata gyergyói dalcsokrukkal kiemelt arany minősítést értek el. A Barackmag néptánccsoport kiemelt arany minősítést kapott és elnyerte a legjobban éneklő együttesnek járó különdíjat! Gratulálunk a gyerekeknek és köszönjük a felkészítést Strack Orsolya, néptánctanárnak! A néptánccsapat tagjai iskolánkból a következők: Bartók Bodza, Horváth Lili, Kiss Luca, Schnetzer Mariann, Szabó Nóra, Bodnár Boróka, Buzási Emese, Gutay Rebeka, Kis Kincső, Kiss-Dukai Zsófia, Kovács Szonja, Szabó Zsófia, Éhn Dániel, Németh Hunor, Mosolygó Miklós, Szabó Roland, Zsáki Dániel, valamint Ballay Dorka, Buzási Ilona és Kopányi Kata.

 

Copyright © 2018 -Czucor Gergely Tagiskola All Rights Reserved.