Sződligeti népdalos sikerek

Április 13-án a XXIV. Dunakanyar Népművészeti Verseny népdaléneklési kategóriáiban szép sikerek születtek, gratulálunk a gyerekeknek, szüleiknek és felkészítő tanáraiknak: Bodnárné Sárvári Kingának és Szabó Ágnesnek!

Az 5.osztályos lányok Bazsarózsa kiscsoportja kiemelt arany minősítést kapott! A csoport tagjai: Horváth Lili, Puskás Petra, Simon Borbála, Szabó Nóra.

Arany minősítést kaptak most először szereplő első osztályosaink: Nádudvari Boglárka, Simon Ilka, Farsang Lóránt és Tihanyi Domonkos. Szintén aranyat kapott a 2.osztályosok Kövirózsa nagycsoportja, valamint Salamon Gréta és Váczi Lizett szólóban. A Kövirózsa csoport tagjai: Mehringer Dóra, Nagy-Lévai Dalma, Salamon Gréta, Szekeres Ágnes, Horváth-Dömöcsök Anna, Dezső Anna, Lőkös Boglárka, Márk Ignác, Puskás János, Simon Ábel.

4. osztályosaink Gyermeklánc csoportja ezüst minősítést kapott, tagjai: Bodnár Boróka, Buzási Emese, Kiss-Dukai Zsófia, Kovács Szonja, Horváth-Dömöcsök Emma, Simányi Dóra, Gutay Rebeka, Szabó Zsófia, Kárpáti Lilien és Molnár Koppány.

Copyright © 2018 -Czucor Gergely Tagiskola All Rights Reserved.