Bolyai Matematika Csapatverseny 2019

Október 11-én lezajlott a Bolyai Matematika Csapatversenyek megyei fordulója, ahol a 3-8. évfolyamosok mérték össze tudásukat, együttműködő képességüket. Iskolánkból több csapat is bejutott az első 10 közé. A legeredményesebbek:

3. hely: a 8. osztály csapata (Komáromi Tamás, Orsó Attila, Szijártó Koppány, Tóth Álmos )

5. hely: a 4. osztály csapata (Gutay Benedek Tamás, Gácsy-Kis Márk, Puskás János, Simon Mátyás)

6. hely: a 8. osztály csapata (Ballay Dorka, Buzási Ilona Zsófia, Pausz Dóra, Szabó Blanka Georgina)

További szép eredményt ért  el a 7. osztály csapata (Nagy Zoltán Vajk, Németh Hunor, Szabadkai Máté) és az 5. osztályosok csapata is (Katona Lotti, Váczi Lizett, Mosolygó Míra Julianna), akik a 10. helyen, és az 15. helyen végeztek.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak: Bodnárné Sárvári Kingának,Benke Ildikónak, Lendvayné Hromoda Ildikónak és Sánta Máriának.

Nagyon büszkék vagyunk rájuk és minden versenyzőnkre, hiszen a legeredményesebbek az évfolyamonkénti több mint 100 versenyző csapat közül érték el ezeket a kiváló eredményeket