Szkólatalálkozó 2019

Május 11-én a Torbágyon megrendezett Szkólatalálkozón idén is részt vettek iskolánk énekes osztályai és ezúttal bemutatkoztak a legkisebbek is az 1.osztályosok. A vendég énekesek  Zsámbékról, Debrecenből és Budapestről érkeztek. A résztvevők együtt énekeltek a vesperáson és a szentmisén. Igazán szép és felemelő élmény volt hallani ennyi gyönyörűen éneklő gyermeket Isten dicsőségére!
A szentmisét követően, a részvevőket a Közösségi Házban finom vacsora, sütemények és egy vidám bábos előadás várta!
Köszönjük Szabó Ágnesnek a szervezést és mindenkinek a segítséget, a részvételt!

A képen a következők lehetnek: 11 ember, álló emberek, esküvő és belső tér

A képen a következők lehetnek: 2 ember, álló emberek, esküvő és belső tér

A képen a következők lehetnek: 11 ember, , mosolygó emberek, álló emberek, esküvő és belső tér

Sportnap 2019

Az idei tanévben is megszerveztük a gyermekek által várt sportnapot. A felsősök a torbágyi plébániakertben és környékén, az alsósok a Kolozsvár utcai sportpályán töltötték ezt a napot. Az idő remek volt a sportoláshoz, a gyerekek derekasan kűzdöttek, rengeteg szép eredmény született. Futóversenyeken, kosárradobásban, labdavezetésben, partizánban, kötélhúzásban és még sok más ügyességi játékban mérték össze erőnlétüket, kitartásukat, csapatszellemüket a gyerekek. A felsősök a focibajnokság és röpibajnokság után kipróbálhatták az élő csocsót és sok más ügyességi játékban összemérhették ügyességüket, leleményességüket: élő amőba, pinpong stb.

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, túra/szabadtéri és természetA képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, sportoló emberek, fű, fa, túra/szabadtéri és természet

A képen a következők lehetnek: 6 ember, , mosolygó emberek, ülő emberek, gyermek és túra/szabadtériA képen a következők lehetnek: 6 ember, , mosolygó emberek, álló emberek és cipők

A képen a következők lehetnek: 1 személy, kosárlabdapálya és túra/szabadtéri

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, égbolt, túra/szabadtéri és természet

A képen a következők lehetnek: 2 ember, sportoló emberek és túra/szabadtéri

A képen a következők lehetnek: 3 ember, , mosolygó emberek, álló emberek és gyermekA képen a következők lehetnek: 3 ember, , mosolygó emberek, álló emberek

A képen a következők lehetnek: 11 ember, , mosolygó emberek, álló emberek, cipők, gyermek és túra/szabadtéri

Nagyhét 2019

Virágvasárnappal elkezdődött a nagyhét, mely előkészületeivel Jézus szenvedésén, kereszthalálán kersztül feltámadásának ünnepére, húsvétra vezet el bennünket. Nagyhét a nagyböjti időszak legkiemelkedőbb időszaka, az emlékezés ideje Krisztus szenvedéseinek azon eseményeire, melyek jeruzsálemi bevonulásával kezdődtek.

Nagyböjti programjaink: keresztút-járás, lelki nap, kézműves húsvéti készülődés.

A képen a következők lehetnek: 3 ember, álló emberek, gyermek, fa, túra/szabadtéri és természet

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember

Nem érhető el leírás a fényképhez.

Víz világnapja 2019

Március 22-én vizes projektnapra várták Biatorbágy iskoláinak egy-egy osztálynyi felső tagozatos gyerekeit a JFMK-ba. A szervezők remek programokkal várták a csapatokat!
Az Egészségfejlesztési Iroda munkatársai interaktív ismeretterjesztő foglalkozással várták a gyerekeket, ahol megtudhatták miért fontos a megfelelő mennyiségű vízfogyasztás. Volt víz-bár, ahol különféle vizeket kóstolhattak a résztvevők, valamint víz-tesztet végeztek. Néder Norbival kis katamaránt készítettek majd Szalay Zsomborral 1 perc és nyersz - vizes játékokat játszottak. A Biatorbágyi Fotóklub egyesületből Gyapjas Ferenccel vízcseppet fotózhattak. Emellett bemutatásra került a pályázati kiírásokra beérkezett "vizes " alkotások közül a legjobb, melyet iskolánk tanulói készítettek!
A Czuczor iskola 6.osztálya megnyerte a legaktívabb, legokosabb, legügyesebb osztály díját és az azzal járó nyereményt egy finom csokitortát és néhány karton ízesített vizet!😋

Gratulálunk a 6.osztálynak és büszkék vagyunk rájuk!

A képen a következők lehetnek: 1 személy, evés, ülés, asztal és belső térA képen a következők lehetnek: 1 személy, belső térA képen a következők lehetnek: 2 ember, ülő emberek, evő emberek, asztal, gyermek és belső térA képen a következők lehetnek: 3 ember, táncoló emberek

1848. március 15-re emlékeztünk

1848. március 15-re emlékeztünk. Köszönjük a 4. osztálynak és tanítójuknak, Szabó Ágnesnek a szép, felemelő ünnepi előadást! A nap végén iskolánk is részt vett a városi megemlékezésen és koszorút helyeztünk el a Petőfi szobornál.

A képen a következők lehetnek: 8 ember, álló emberek és táncoló emberek