Nyílt órák szülőknek

November második felében iskolánkba járó gyerekek szüleinek nyílt órákat szerveztünk. Alkalmat teremtve, hogy betekinthessenek az iskola, az osztályközösség életébe, a tanulási, nevelési folyamatba.

November 18-22. között az alsó tagozaton:

november 19. K.: 3. és 4. osztály

november 20.Sz: 2 osztály

november 21.Cs: 1. osztály

Az alsó tagozaton minden esetben az első két tanóra látogatható. Kérjük a szülőket a pontos érkezésre 7.45-ig legkésőbb.

November 25-29. között a felső tagozaton:

november 25.H.: 5. osztály: 2. óra: matematika,  3. óra magyar nyelv és irodalom

november 26.K.: 6. osztály:1. óra természetismeret, 2. óra magyar nyelv és irodalom

november 29. P.:7 osztály: 2. óra kémia, 3. óra angol

Az órákra kérjük pontosan érkezzenek! Az első óra esetében 7.45-re, a 2. órára 8.55-re, a 3. órára 10.05 re legkésőbb!

Várjuk a szülőket szeretettel!

DÖK Családi nap

Október 23-án, az újonnan megalakult Diákönkormányzat lehetőséget kapott a debütálásra: családi napra hívták az iskola közösségét az Iharosba.

Különféle játékokkal, métabajnoksággal és virslivel várták az érkező családokat. A programnak nagy sikere volt, több mint százötvenen voltak jelen és együtt élvezték a napfényes őszi délelőttöt.

Köszönjük a DÖK-nek a szervezést . Gratulálunk a rendezvény sikeréhez!

Megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharcról

Tisztelet a hősöknek!

Október 23-a a szabadság napja, Magyarország és a magyar nemzet szabadságának a napja.

Az 1956-os forradalom és szabadságharc hőseire emlékeztünk a biai országzászlónál, majd a művelődési házban, ahol iskolánk 6.osztálya közreműködött a műsorban. Megható és felemelő pillanatokat élhettek át az ünneplők nekik köszönhetően.
Ezúton is köszönjük nekik és felkészítőjüknek Élőné Ütő Blankának !

Énekes iskolások sportnapja Zsámbékon

Idén is meghívást kaptak énekes iskolás osztályaink Zsámbékra a az énekes iskolások sportnapjára. Ebben az évben már négy osztály képviseltette magát a reggeli közös laudesen majd az azt követő sportvetélkedőkön: a 6.,5.osztály és a legkisebbek a 2.és 1. osztály.

Ebben az évben nagy volt a Czuczorosok öröme, hiszen elhoztuk a vándorserleget, nyertes csapatként.

A vetélkedőket szüleik, tanáraik lelkes szurkolása is nagyban hozzásegítette az eredményhez.😊