Víz világnapja 2019

Március 22-én vizes projektnapra várták Biatorbágy iskoláinak egy-egy osztálynyi felső tagozatos gyerekeit a JFMK-ba. A szervezők remek programokkal várták a csapatokat!
Az Egészségfejlesztési Iroda munkatársai interaktív ismeretterjesztő foglalkozással várták a gyerekeket, ahol megtudhatták miért fontos a megfelelő mennyiségű vízfogyasztás. Volt víz-bár, ahol különféle vizeket kóstolhattak a résztvevők, valamint víz-tesztet végeztek. Néder Norbival kis katamaránt készítettek majd Szalay Zsomborral 1 perc és nyersz - vizes játékokat játszottak. A Biatorbágyi Fotóklub egyesületből Gyapjas Ferenccel vízcseppet fotózhattak. Emellett bemutatásra került a pályázati kiírásokra beérkezett "vizes " alkotások közül a legjobb, melyet iskolánk tanulói készítettek!
A Czuczor iskola 6.osztálya megnyerte a legaktívabb, legokosabb, legügyesebb osztály díját és az azzal járó nyereményt egy finom csokitortát és néhány karton ízesített vizet!😋

Gratulálunk a 6.osztálynak és büszkék vagyunk rájuk!

A képen a következők lehetnek: 1 személy, evés, ülés, asztal és belső térA képen a következők lehetnek: 1 személy, belső térA képen a következők lehetnek: 2 ember, ülő emberek, evő emberek, asztal, gyermek és belső térA képen a következők lehetnek: 3 ember, táncoló emberek