Népdalverseny Nagykovácsiban

Május 27-én Nagykovácsiban részt vettünk a "Dunán innen, Tiszán túl" Kárpát-medencei gyermek- és ifjúsági népművészeti tehetségkutató verseny Budapest-Pest megyei előválogatóján népdal kategóriában. Iskolánk minden énekese szépen helyt állt, kiváló eredmények születtek: Ballay Dorka szólóban, a Tulipán duó (Szabó Lilla és Váczi Lizett) és a Czuczorkatonák (Éhn Dániel, Farsang Bernát, Nagy Zoltán, Németh Hunor és Salamon Bulcsú) kiemelt arany minősítést kaptak és továbbjutottak az országos fordulóba. Arany minősítést ért el Kopányi Kata szólóban, a Hajnalcsillag páros (Puskás Petra, Simon Borbála), a 4.osztályos lányok Pünkösdi rózsák csapata, a 3.osztályosok Gyermeklánc csoportja és az 1.osztályos fiúk Kislegények együttese. Ezenkívül még 4 ezüst és 5 bronz minősítést hoztak el énekeseink. Szeretettel gratulálunk és köszönjük a felkészítő tanároknak: Bodnárné Sárvári Kingának és Szabó Ágnesnek!

2017-05-27_Nagykovacsi_czuczorkatonak

Copyright © 2018 -Czucor Gergely Tagiskola All Rights Reserved.