Hagyományok Háza rajzpályázat

A Hagyományok Háza 2017. évi December - Karácsony hava című rajzpályázatára több mint 1500 pályamunka érkezett, rengeteg ezek közül határon túlról. A három korcsoport (óvodás, alsó tagozatos, felső tagozatos) mellett három különdíjat is megítélt a szakma zsűri. A díjazott pályamunkákból nyílt kiállítás megtekinthető a Magyar Népi Iparművészeti Múzeumban (1011 Budapest, Fő u 6.) 2018. január közepéig.

A szakmai zsűri tagjai: Legeza Márta - néprajzkutató, a zsűri elnöke, Sevella Zsuzsanna - fejlesztőpedagógus, Bege Nóra - fotóművész iskolánk 6. osztályos tanulóit, Szabó Blankát és Balázs-Hegedüs Enikőt az eredményhirdetésen a legjobbak között méltatta. A lányok a felső tagozatos kategóriában elhozták az 1. és 2.díjat. Iskolánkat a beküldött rekordszámú és magas színvonalú munkákért elismerő oklevéllel jutalmazta a zsűri elnöke, Legeza Márta. Gratulálunk a pályázat minden résztvevőjének, a nyerteseknek és természetesen tanáruknak Nyiri Imolának!

blankarajz

 

encirajz

 

 

Copyright © 2018 -Czucor Gergely Tagiskola All Rights Reserved.