Népdalénekes sikerek 2019

Iskolánk számos szépen éneklő tanulója és csoportja jelentkezett az idei népdal versenyekre.

1. Április 29-én a gödi Búzaszem Katolikus Általános Iskola adott otthont a XXV. Dunakanyar Népművészeti Versenynek, ahol iskolánk számos népi énekes csoportja és szólistája nagyon szép eredményt ért el. 
1.osztályosaink csoportja ( Karádi Hedvig, Muladi Flóra, Varga-Lelkes Dorottya, Novák Simon, Szabó Zsombor, Váczi Bendegúz) arany, 2.osztály szólistája, Simon Ilka ezüst, 3.osztályosok csoportja ( Horváth- Dömöcsök Anna, Salamon Gréta, Szekeres Ágnes, Simon Mátyás, Puskás János,Simon Ábel) arany, 4.osztályosok szólistája Váczi Lizett kiemelt arany, az 5.osztály szólistája, Varga Viktória arany, 6.osztályosok csoportja (Bodor Bernadett, Simon Borbála, Szabó Nóra, Horváth Lili) dicséretet, a 6., 7.osztályos lányaink a JFMK népi ének műhelyének tagjaiként ( Fekete Ilona, Ballay Dorka, Kopányi Kata, Komáromi Léna) kiemelt arany, szólistaként Ballay Dorka arany, Kárász Hanga ezüst minősítést kapott! 

2. Az immár hagyományosan Budaörsön megrendezésre kerülő Virágok Vetélkedése énekversenyen szintén kimagasló teljesítményt nyújtottak a gyerekek. Sokukat felkérték , hogy a gálán szerepeljenek és hatalmas dicséretet kaptak ezúttal is, hogy ilyen szép számban vettek részt a versenyen.

 

 

Copyright © 2018 -Czucor Gergely Tagiskola All Rights Reserved.