Sportnap 2019

Az idei tanévben is megszerveztük a gyermekek által várt sportnapot. A felsősök a torbágyi plébániakertben és környékén, az alsósok a Kolozsvár utcai sportpályán töltötték ezt a napot. Az idő remek volt a sportoláshoz, a gyerekek derekasan kűzdöttek, rengeteg szép eredmény született. Futóversenyeken, kosárradobásban, labdavezetésben, partizánban, kötélhúzásban és még sok más ügyességi játékban mérték össze erőnlétüket, kitartásukat, csapatszellemüket a gyerekek. A felsősök a focibajnokság és röpibajnokság után kipróbálhatták az élő csocsót és sok más ügyességi játékban összemérhették ügyességüket, leleményességüket: élő amőba, pinpong stb.

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, túra/szabadtéri és természetA képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, sportoló emberek, fű, fa, túra/szabadtéri és természet

A képen a következők lehetnek: 6 ember, , mosolygó emberek, ülő emberek, gyermek és túra/szabadtériA képen a következők lehetnek: 6 ember, , mosolygó emberek, álló emberek és cipők

A képen a következők lehetnek: 1 személy, kosárlabdapálya és túra/szabadtéri

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, égbolt, túra/szabadtéri és természet

A képen a következők lehetnek: 2 ember, sportoló emberek és túra/szabadtéri

A képen a következők lehetnek: 3 ember, , mosolygó emberek, álló emberek és gyermekA képen a következők lehetnek: 3 ember, , mosolygó emberek, álló emberek

A képen a következők lehetnek: 11 ember, , mosolygó emberek, álló emberek, cipők, gyermek és túra/szabadtéri

Copyright © 2018 -Czucor Gergely Tagiskola All Rights Reserved.