Szkólatalálkozó 2019

Május 11-én a Torbágyon megrendezett Szkólatalálkozón idén is részt vettek iskolánk énekes osztályai és ezúttal bemutatkoztak a legkisebbek is az 1.osztályosok. A vendég énekesek  Zsámbékról, Debrecenből és Budapestről érkeztek. A résztvevők együtt énekeltek a vesperáson és a szentmisén. Igazán szép és felemelő élmény volt hallani ennyi gyönyörűen éneklő gyermeket Isten dicsőségére!
A szentmisét követően, a részvevőket a Közösségi Házban finom vacsora, sütemények és egy vidám bábos előadás várta! 
Köszönjük Szabó Ágnesnek a szervezést és mindenkinek a segítséget, a részvételt!

A képen a következők lehetnek: 11 ember, álló emberek, esküvő és belső tér

A képen a következők lehetnek: 2 ember, álló emberek, esküvő és belső tér

A képen a következők lehetnek: 11 ember, , mosolygó emberek, álló emberek, esküvő és belső tér

 

Copyright © 2018 -Czucor Gergely Tagiskola All Rights Reserved.